HOLOWANIE A1, A2 – będziemy na miejscu natychmiast!

Jesteśmy specjalistami w zakresie holowania samochodów – decydując się na naszą obsługę, nie musisz obawiać się wysokich cen i niskiej jakości obsługi – dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta mogła spełnić twoje oczekiwania!

Prowadzimy usługi takie jak holowanie A1, A2 przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu – niezależnie od tego, kiedy potrzebujesz lawety, my jesteśmy gotowi do przyjęcia zgłoszenia i będziemy na miejscu tak szybko, jak to tylko możliwe. Również możemy umówić się na holowanie na najbardziej dogodny dla ciebie termin – jesteśmy firmą elastyczną i wychodzącą naprzeciwko oczekiwaniom klienta.

Prowadzimy nasze usługi przede wszystkim w miejscowościach takich jak Stryków, Kutno, Łódź, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn i okolicznych w rejonie autostrad A1 oraz A2, dlatego jeżeli potrzebna jest pomoc w tym rejonie, wystarczy tylko do nas zadzwonić.

HOLOWANIE A1, A2

HOLOWANIE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE

DOWÓZ PALIWA, WULKANIZACJA A1, A2

DOWÓZ PALIWA – WULKANIZACJA

HOLOWANIE AUTOSTRADA A1, A2

HOLOWANIE – 24H / DOBĘ

HOLOWANIE AUTOSTRADA A1, HOLOWANIE AUTOSTRADA A2

Nasza oferta to przede wszystkim:
holowanie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, busów, TIR-ów, maszyn, motocykli, skuterów, quadów

Posiadamy nowoczesne zaplecze lawet pozwalające nam na świadczenie usług holowania na najwyższym poziomie, w tym kompleksowe bezpieczeństwo powierzonego nam mienia. Pojazd na lawecie zostanie umieszczony tak, aby bez ryzyka dotarł do wskazanego przez klienta miejsca, na przykład warsztatu samochodowego w celu przeprowadzenia napraw.

Nasza firma również oferuje usługi w zakresie napraw mechanicznych, w tym powypadkowych, dlatego jeżeli potrzebujesz szybkiego wsparcia na drodze, w takiej sytuacji możemy wykonać naprawy bez czekania. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy będą mogli błyskawicznie wykonać diagnostykę pojazdu, a następnie zająć się naprawami, aby twój samochód mógł szybko wrócić na trasę.

Nasze usługi dodatkowo wyróżniają się przystępnymi cenami, dlatego też wybierając naszą firmę holowniczą, nie musisz obawiać się, że zapłacisz zbyt dużo. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych cen, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla ciebie wycenę.

Jeżeli potrzebne jest holowanie A1, A2, zapraszamy do wybrania naszych usług – w razie dodatkowych pytań pozostajemy również do dyspozycji i odpowiemy na nie wyczerpująco.

 

HOLOWANIE – A1, A2

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn,

 

Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski