AUTOLAWETA A1, A2 – działamy 24h!
Potrzebujesz autolawety? Nasza firma zajmuje się wynajmem autolawet oraz świadczeniem usług lawetami – możemy szybko dowieźć twój samochód lub inny pojazd do wskazanego miejsca. Działamy przez 24 godziny na dobę w rejonie autostrad A1 oraz A2 – aby skorzystać z naszej pomocy, wystarczy tylko zadzwonić!Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego zapewniamy im kompleksową i fachową obsługę w ramach holowania – jesteśmy po to, aby szybko i sprawnie dostarczyć samochód lub inny pojazd tam, gdzie ma się znaleźć, na przykład do warsztatu samochodowego. Oferujemy również usługi holowania po wypadkach, kolizjach oraz nasza autolaweta A1, A2 dostępna jest dla klientów, którzy chcą sprowadzić auto czy przetransportować je we wskazany punkt.Lawety znajdujące się w naszej flocie to nowoczesne pojazdy przystosowane do prowadzenia transportu wszelkiego rodzaju pojazdów oraz maszyn – niezależnie od tego, jakiej pomocy potrzebujesz, my jesteśmy gotowi, aby ją udzielić. Działamy przez całą dobę, dlatego możesz skontaktować się z nami nawet teraz, aby zlecić autoholowanie.

AUTOLAWETA A1, A2

AUTOLAWETA A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE

DOWÓZ PALIWA A1, A2

DOWÓZ PALIWA – WULKANIZACJA

AUTOLAWETA A1, A2

AUTOLAWETA – 24H / DOBĘ

autolaweta AUTOSTRADA A1, autolaweta AUTOSTRADA A2

Nasza autolaweta pozwala na holowanie:
– samochodów osobowych
– samochodów dostawczych
– samochodów ciężarowych,
– busów
– TIR-ów
– maszyn
– motocykli, skuterów, quadów
oraz innych pojazdów na zamówienie

Każda usługa autoholowania wykonana przez naszą firmę to usługa terminowa, rzetelna, bezpieczna, wyróżniająca się również przystępnymi cenami. To powoduje, że jesteśmy jednym z liderów w branży, dlatego jeżeli potrzebna jest fachowa pomoc w dowozie samochodu czy innego pojazdu, wystarczy tylko do nas zadzwonić, a my zajmiemy się resztą.

Dostępne w naszej firmie lawety pozwalają na szybkie i bezpieczne dowożenie pojazdów do celu. Wiemy, jak zapewnić naszym klientom pomoc w tych najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach, ale także w wielu innych, gdy laweta jest niezbędna. Dysponujemy również polisą ubezpieczeniową.

Nasza autolaweta A1, A2 jest do dyspozycji 24 godziny na dobę – zapraszamy do wybrania naszych usług! Gdy masz jakiekolwiek pytania, chcesz dowiedzieć się o kosztach holowania lub umówić się na dogodny termin wykonania usługi, zadzwoń do nas, a my będziemy mogli odpowiedzieć na nie od razu.

AUTOLAWETA – A1, A2

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn,

 

Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski